ORGANIZATOR

Evention
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

PARTNER GENERALNY

CLARITE Polska
CLARITE Polska S.A. jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku dostawców zaawansowanych rozwiązań IT, wpisaną na listę RCB firm obsługujących infrastrukturę krytyczną Państwa. Firma posiada autoryzację wiodących producentów oprogramowania, posiada ponad 150 certyfikatów oraz ponad 35 wykwalifikowanych inżynierów zdolnych do reagowania na dynamiczne zmiany rynkowe. Działamy w obszarze Integracji Systemów, rozwiązań klasy ECM/BPM a od roku 2019 wzbogaciliśmy ofertę o takie obszary jak: Zaawansowana Analityka, Data Science, Artificial Intelligence, Data Governance, Robotic Process Automation, Data Security. Oferta firmy w obszarze Data Analytics & Automation skierowana jest szczególnie do działów HR, Działu Finansowego, Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta. Dla tych odbiorców szczególnie ważne jest prawidłowe zaprojektowanie i przygotowanie modeli analitycznych oraz przygotowanie warstwy raportowej, bazującej na danych o dobrej jakości jak również zapewnienie bezpieczeństwa samych danych. Automatyzacją procesów (RPA) wsparta nową generacją inteligentnych chatbotów pomoże natomiast w optymalnym wykorzystaniu zasobów ludzkich organizacji wspomagając realizację żmudnych i powtarzalnych procesów biznesowych. Nasze mocne strony to doświadczenie i wiedza, specjalizacja i koncentracja, unikalna metodyka i podejście.

PARTNERZY MERYTORYCZNI

AZ Frame
Firma AZ Frame powstała jako połączenie wiedzy i kompetencji inżynierskich w zakresie systemów otwartych, zamkniętych oraz ich migracji i integracji z systemami otwartymi. Specjalizujemy się we wspieraniu klientów w zarządzaniu i zapewnieniu jakości ich danych. Dzięki wiedzy specjalistycznej w różnych dziedzinach przetwarzania danych, pomagamy w ocenie, ulepszaniu i monitorowaniu jakości oraz spójności danych. Oferujemy wysokiej klasy narzędzia firmy Precisely, która powstała z połączenia doświadczeń firm Syncsort oraz Pitney Bowes Software & Data. Kompleksowe rozwiązania firmy Precisely zawierają szeroko rozumiane produkty do zarządzania danymi, m.in. narzędzia do zapewnienia jakości danych (profilowanie danych, weryfikacja, czyszczenie danych, analiza lokalizacji) oraz integracji danych pochodzących z wielu źródeł. Oferta Precisely została doceniona przez firmę Gartner, która w swoim najnowszym raporcie pozycjonuje ich w grupie liderów na rynku DG i DQM. W tym roku AZ Frame otrzymała tytuł diamentowego partnera firmy Precisely.
NTT
NTT Ltd. jest globalną firmą dostarczającą rozwiązania technologiczne. Pracujemy z partnerami na całym świecie, by osiągnąć najlepsze wyniki biznesowe dzięki inteligentnym rozwiązaniom opartym o analitykę danych, zdalną współpracę i najnowsze produkty cyberbezpieczeństwa. Nasze rozwiązania pozwalają firmom przechodzić cyfrową transformację - chmura hybrydowa, data center, contact center, współpraca na odległość czy wdrożenia z zakresu infrastruktury IT to obszary, w których jesteśmy ekspertami. Jako globalna firma ICT zatrudniamy ponad 40 tysięcy osób w 57 krajach. Wierzymy, że razem tworzymy przyszłość opartą na współpracy. Odwiedź nas na: www.hello.global.ntt
ProService Finteco
Grupa ProService Finteco dostarcza kompleksowe rozwiązania IT oraz usługi dla instytucji finansowych. W skład grupy wchodzą spółki: ProService Finteco, makeitright i Turbine Analytics. ProService Finteco to lider w sektorze firm finansowych zapewniający usługi i rozwiązania technologiczne dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, firm ubezpieczeniowych oraz banków. Spółka wspiera procesy dystrybucji produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów detalicznych i korporacyjnych. Makeitright dostarcza narzędzia Test Automation (TA) i Robotic Process Automation (RPA). Dzięki własnej platformie Power Farm i zastosowaniu najnowszych technologii z zakresu automatyzacji, robotyzacji i sztucznej inteligencji, jest gwarantem optymalizacji i zwiększenia efektywności procesów biznesowych dla wszystkich sektorów. Turbine Analytics to firma technologiczna, wyspecjalizowana w dostarczaniu oprogramowania dla Asset i Risk Managerów. Oferuje instytucjom finansowym profesjonalne, a jednocześnie intuicyjne i proste w obsłudze systemy oraz usługi doradcze związane z zarządzaniem ryzykiem, portfelem inwestycyjnym, tradingiem oraz działalnością operacyjną.
RSC Rudzińska Serwińska Consulting
RSC to firma doradcza działająca w obszarze Kapitału Ludzkiego. Pracujemy w oparciu o dwa podstawowe parametry: 20 lat doświadczenia w obszarze executive search zdobyte w największych międzynarodowych firmach doradztwa personalnego, oraz o dogłębne zrozumienie specyfiki rynku polskiego.
Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu najlepszych profesjonalistów w swoich dziedzinach, którzy kreują wzrost wartości firmy.
Szeroka wiedza rynkowa, zdobyta w drodze realizacji projektów executive search, stanowi bogaty benchmark pomocny w innego typu projektach tj. Management Audit czy Assessment Center.

RSC wyróżnia umiejętność wnikliwej analizy potrzeb Klienta i trafnego doboru kandydatów nie tylko pod względem kompetencji merytorycznych lecz także dopasowania do kultury organizacyjnej i specyfiki naszych Klientów. Jest dla nas niezwykle ważnym zrozumienie, jak Klient definiuje swoją kulturę, tj. styl współpracy i komunikacji wewnątrz firmy, model współpracy zewnętrznej, dynamikę działania, stopień uprocesowienia, itp.
Przykładamy również wielką wagę do jakości naszych usług, sposobu przekazywania informacji, poufności danych oraz wiarygodności referencji.

RSC – jako część międzynarodowej grupy Friisberg & Partners (patrz: www.friisberg.com) – może oferować projekty międzynarodowe, udział Konsultantów zagranicznych w realizacji projektów oraz korzystać z międzynarodowego know-how Partnerów.

softgarden
softgarden to dostawca oprogramowania wspierającego firmy w zarządzaniu rekrutacją, efektywnym prowadzeniu działań employer brandingu i kreowaniu pozytywnego candidate experience. Działamy w modelu SaaS, oferując klientom rozbudowany system ATS wzbogacony o aplikację mobilną dla zespołów rekrutacyjnych, zintegrowane rozwiązanie do rozmów wideo z kandydatami oraz dodatkowe funkcjonalności, takie jak: kreator Strony Kariery Pro, Manager Rekomendacji i Rozwiązanie Feedback. Mamy 1000 klientów w całej Europie, a za naszym pośrednictwem aplikuje ponad milion kandydatów rocznie. softgarden pozwala na prowadzenie rekrutacji w 100% online z wykorzystaniem narzędzi dostępnych w systemie oraz stały pomiar i monitorowanie jej wskaźników efektywności. Rozwiązanie ATS softgarden jest certyfikowane ISO 9001.

MECENAS

HRrebels
HRrebels to kompleksowy HUB ekspercki skupiony na łączeniu miękkich i twardych aspektów HR i EB. Przełamujemy HRowe stereotypy, wprowadzając zwinność i digitalizację do każdego procesu: od badań i strategii, po narzędzia. Marka HRrebels powstała w odpowiedzi na narastające tempo zmian biznesowych i technologicznych. W świecie VUCA działy HR potrzebują coraz mocniejszego wsparcia w obszarze technologii, badań, strategii i optymalizacji procesów.

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

HR Data Club
HR Data Club to społeczność zrzeszająca profesjonalistów HR, dla których analityka pełni kluczową rolę w HR oraz w strategii firmy. Zadaniem HR Data Club jest integracja środowiska, budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń oraz networkingu wśród profesjonalistów HR, dla których analityka pełni kluczową rolę w HR oraz w strategii firmy. HR Data Club swoją działalność realizuje poprzez zaplanowane cykliczne spotkania sprzyjające integracji środowiska. Zapraszamy do uczestnictwa w społeczności. Oferujemy przestrzeń, której do tej pory w Polsce brakowało, a która pozwala ekspertom HR na zawodowe rozmowy, budowanie relacji oraz dostęp do unikatowej wiedzy i doświadczeń. Więcej na stronie: https://hrdataclub.pl

PATRONAT SPOŁECZNOŚCIOWY

Polskie Stowarzyszenie HR
Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner
Koncepcja zmiany i rozwoju roli specjalisty HR w kierunku HR Business Partnera staje się ostatnio jednym z głównych nurtów praktyki w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Wciąż jednak trudno o usystematyzowanie standardów zawodu. To powód, dla którego powołaliśmy Stowarzyszenie, które ma służyć całemu środowisku HR Business Partnerów. Celem Stowarzyszenia jest budowanie społeczności specjalistów HR Business Partner w Polsce, upowszechnienie stosowania wiedzy i dobrych praktyk HR w organizacjach, a także budowanie i wspieranie środowiska osób profesjonalnie zajmujących się procesami zarządzania zasobami ludzkimi. Priorytetem są też działania na rzecz promowania nowoczesnych rozwiązań, tworzenia standardów kompetencyjnych ról zawodowych, a także przygotowywanie i upowszechnienie odpowiednich narzędzi IT.

PATRONAT MEDIALNY

HRPolska.pl
HRPolska.pl to portal pasjonatów branży Human Resources, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. To strategiczne miejsce praktyków HR, których inspirujemy w codziennej pracy. Centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy. Zapraszamy do wymiany doświadczeń osoby zainteresowane rozwojem branży HR. Naszym celem jest zbudowanie silnej społeczności, wspierającej się w zakresie informacyjnym, merytorycznym i narzędziowym.
Marka Pracodawcy
MarkaPracodawcy.pl największy w Polsce serwis poświęcony tylko zagadnieniom employer branding. Inspirujemy i wspieramy działania pracodawców zmierzających do poprawy wizerunku swojej Marki Pracodawcy . MarkaPracodawcy.pl to wiedza, newsy i case study przeznaczone dla kadry zarządzającej, dyrektorów, specjalistów HR, specjalistów PR, osób odpowiedzialnych za budowę pozytywnego wizerunku pracodawcy, a także dla pracowników marketingu rekrutacyjnego i osób chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę obszarze employer brandingu. Zapraszamy do uczestnictwa w programie redakcyjnym #FriendlyWorkplace
MarkaPracodawcy.pl
MarkaPracodawcy.pl największy w Polsce serwis poświęcony tylko zagadnieniom employer branding. Inspirujemy i wspieramy działania pracodawców zmierzających do poprawy wizerunku swojej Marki Pracodawcy . MarkaPracodawcy.pl to wiedza, newsy i case study przeznaczone dla kadry zarządzającej, dyrektorów, specjalistów HR, specjalistów PR, osób odpowiedzialnych za budowę pozytywnego wizerunku pracodawcy, a także dla pracowników marketingu rekrutacyjnego i osób chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę obszarze employer brandingu. Zapraszamy do uczestnictwa w programie redakcyjnym #FriendlyWorkplace
Rekruter
Magazyn Rekruter powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić. Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego, Magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie
Rekruter
Magazyn Rekruter powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić. Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego, Magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

HR DATA FORUM 2022

17 lutego 2022
www.hrdataforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.