ORGANIZATOR

Evention
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

GŁÓWNY PARTNER MERYTORYCZNY

PwC
W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 156 krajach. Zatrudniamy ponad 295 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.
 
Obserwuj profil PwC Polska na LinkedIn
 
Subskrybuj newsletter PwC Polska na stronie pwc.pl/subskrypcje
 
Dowiedz się więcej o programie Tech Minds na stronie pwc.pl

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Graphwork
Jest to oprogramowanie wspierające grafikowanie. Nominalnie dedykowane dla działów HR do planowania czasu pracy, natomiast po odpowiedniej konfiguracji może wspierać również harmonogramowanie zadań czy produkcji. Algorytm optymalizacyjny aplikacji oparty jest o algorytmy genetyczne - r. Rodzinę algorytmów sztucznej inteligencji, które czerpiąc z mechanizmów podpatrzonych w naturze, pozwalają na częściowo kontrolowaną ewolucję wyników, celem znalezienia najlepszego rozwiązania wobec zadanych parametrów i założeń. Oprócz zaimplementowania oczywistej parametryzacji, która uwzględnia m.in. prawo pracy, oprogramowanie zostało wyposażone w szereg parametrów i funkcji, które pozwalają wykorzystywać go w wielu branżach oraz jednostkach o różnej wielkości i strukturze zatrudnienia: począwszy od zakładów produkcyjnych zatrudniających setki osób, gdzie praca odbywa się w systemie 3-zmianowym, kończąc na rozkładach jazdy MPK czy PKP, gdzie planowanie odbywa się na poziomie minutowym. Aplikacja pozwala w dowolny sposób integrować się z innymi systemami oraz daje do dyspozycji panel raportowy oferujący szeroki wachlarz raportów, statystyk niezbędnych do lepszego prowadzenia firmy i podejmowania decyzji kadrowych. Oprogramowanie Graphwork powstało w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
ODO 24
Filarem reputacji i bezpieczeństwa naszych klientów jest rzetelna analiza ryzyka. To na niej, a nie na papierowej fasadzie regulaminów, chcemy budować ich spokój i stabilność. Dzięki wieloletniej pracy dla najbardziej wymagających klientów oraz stosowaniu uznanych metodyk i standardów potrafimy sprostać wszystkim ryzykom związanym z RODO – incydentom, skargom oraz kontrolom Prezesa UODO.

Uważamy, że ochrona danych osobowych i bezpieczeństwo informacji to fundament zdrowego biznesu oraz wyraz szacunku dla ludzi, z którymi pracujesz i dla których pracujesz. Dlatego tak usilnie przekonujemy naszych klientów, aby wdrażali realne rozwiązania, bez pudrowania.
softgarden
softgarden oferuje firmom oprogramowanie dla nowoczesnej rekrutacji. Dzięki jego rozwiązaniom, pracodawcy każdej wielkości i z każdej branży mogą przyciągnąć najlepszych kandydatów. Talent Acquisition Suite, jako kompleksowo zaprojektowany pakiet, zawiera funkcje do zarządzania kandydatami (ATS) oraz sourcingu i employer brandingu. Dzięki systemowi rekrutacyjnemu pracodawcy skracają czas trwania procesu aplikacyjnego o ponad połowę. Strona Kariery Pro pozwala im stworzyć w krótkim czasie przekonującą stronę kariery, ukierunkowaną na konwersję. Rozwiązanie Feedback przynosi decydujące korzyści dla wizerunku online: autentyczne opinie kandydatów i nowych pracowników mogą być automatycznie pozyskiwane i publikowane. Wraz z przejętym w 2021 roku absence.io, dostawcą rozwiązań do obsługi wewnętrznych procesów HR, softgarden wspiera już ponad 3 500 klientów. softgarden jest aktywne w regionie DACH, jak również na innych rynkach europejskich takich, jak: Polska, Hiszpania i Francja.

MECENAS

HRrebels
HRrebels to kompleksowy HUB ekspercki skupiony na łączeniu miękkich i twardych aspektów HR i EB. Przełamujemy HRowe stereotypy, wprowadzając zwinność i digitalizację do każdego procesu: od badań i strategii, po narzędzia. Marka HRrebels powstała w odpowiedzi na narastające tempo zmian biznesowych i technologicznych. W świecie VUCA działy HR potrzebują coraz mocniejszego wsparcia w obszarze technologii, badań, strategii i optymalizacji procesów.
Sun&Snow
Sun & Snow Sp. z o.o. jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach i należy do grupy spółek Sun & Snow S.A. Firma Sun & Snow Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2008 roku, i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajmem. W Sun & Snow cenimy work-life-balance, dlatego proponujemy benefity oparte na tym założeniu. Vouchery Wypoczynkowe Sun & Snow umożliwiają pobyt w wakacyjnym apartamencie. Workation to korporacyjny wynajem apartamentów z możliwością aktywnego wypoczynku po godzinach pracy. Obie formy stymulują efektywność zatrudnionych oraz wzmacniają wizerunek firmy jako rozumiejącego potrzeby pracodawcy. Zapraszamy na www.sunandsnow.pl.

PATRONAT

Akademia Leona Koźmińskiego
jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Została założona w 1993 roku. Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie nauk ekonomicznych i humanistycznych, a także studia jednolite magisterskie w zakresie nauk prawnych. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, w tym programy MBA, oraz studia doktoranckie. Można odbyć tutaj także trzystopniowe studia wyższe w języku angielskim. KOŹMIŃSKI posiada trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą ma zaledwie 5 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

PATRONAT SPOŁECZNOŚCIOWY

Polskie Stowarzyszenie HR
Polskie Stowarzyszenie HR to organizacja non-profit, oparta na społecznej działalności i stawiająca sobie za zadanie krzewienie idei dobrych praktyk HR w firmach, instytucjach i innych podmiotach na terenie całego kraju. Misją PSHR jest integrowanie środowiska profesjonalistów HR w Polsce, umożliwianie dzielenia się wiedzą i wzajemne wspieranie członków. Zarząd oraz Członkowie PSHR chcą też umacniać i dalej rozwijać poczucie tożsamości zawodowej wśród Koleżanek i Kolegów w dużych i małych firmach, ale także w instytucjach administracji publicznej i samorządowej i innych organizacjach. Istotnym zadaniem Stowarzyszenia jest także realizacja projektów ważnych społecznie.
Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner
Koncepcja zmiany i rozwoju roli specjalisty HR w kierunku HR Business Partnera staje się ostatnio jednym z głównych nurtów praktyki w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Wciąż jednak trudno o usystematyzowanie standardów zawodu. To powód, dla którego powołaliśmy Stowarzyszenie, które ma służyć całemu środowisku HR Business Partnerów. Celem Stowarzyszenia jest budowanie społeczności specjalistów HR Business Partner w Polsce, upowszechnienie stosowania wiedzy i dobrych praktyk HR w organizacjach, a także budowanie i wspieranie środowiska osób profesjonalnie zajmujących się procesami zarządzania zasobami ludzkimi. Priorytetem są też działania na rzecz promowania nowoczesnych rozwiązań, tworzenia standardów kompetencyjnych ról zawodowych, a także przygotowywanie i upowszechnienie odpowiednich narzędzi IT.

PATRONAT MEDIALNY

HRPolska.pl
HRPolska.pl to portal pasjonatów branży Human Resources, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. To strategiczne miejsce praktyków HR, których inspirujemy w codziennej pracy. Centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy. Zapraszamy do wymiany doświadczeń osoby zainteresowane rozwojem branży HR. Naszym celem jest zbudowanie silnej społeczności, wspierającej się w zakresie informacyjnym, merytorycznym i narzędziowym.
MarkaPracodawcy.pl
MarkaPracodawcy.pl największy w Polsce serwis poświęcony tylko zagadnieniom employer branding. Inspirujemy i wspieramy działania pracodawców zmierzających do poprawy wizerunku swojej Marki Pracodawcy . MarkaPracodawcy.pl to wiedza, newsy i case study przeznaczone dla kadry zarządzającej, dyrektorów, specjalistów HR, specjalistów PR, osób odpowiedzialnych za budowę pozytywnego wizerunku pracodawcy, a także dla pracowników marketingu rekrutacyjnego i osób chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę obszarze employer brandingu. Zapraszamy do uczestnictwa w programie redakcyjnym #FriendlyWorkplace
Rekruter
Magazyn Rekruter powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić. Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego, Magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

HR DATA FORUM 2022

17 lutego 2022
www.hrdataforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.