ORGANIZATOR

Evention
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Graphwork
softgarden
softgarden oferuje firmom oprogramowanie dla nowoczesnej rekrutacji. Dzięki jego rozwiązaniom, pracodawcy każdej wielkości i z każdej branży mogą przyciągnąć najlepszych kandydatów. Talent Acquisition Suite, jako kompleksowo zaprojektowany pakiet, zawiera funkcje do zarządzania kandydatami (ATS) oraz sourcingu i employer brandingu. Dzięki systemowi rekrutacyjnemu pracodawcy skracają czas trwania procesu aplikacyjnego o ponad połowę. Strona Kariery Pro pozwala im stworzyć w krótkim czasie przekonującą stronę kariery, ukierunkowaną na konwersję. Rozwiązanie Feedback przynosi decydujące korzyści dla wizerunku online: autentyczne opinie kandydatów i nowych pracowników mogą być automatycznie pozyskiwane i publikowane. Wraz z przejętym w 2021 roku absence.io, dostawcą rozwiązań do obsługi wewnętrznych procesów HR, softgarden wspiera już ponad 3 500 klientów. softgarden jest aktywne w regionie DACH, jak również na innych rynkach europejskich takich, jak: Polska, Hiszpania i Francja.

MECENAS

HRrebels
HRrebels to kompleksowy HUB ekspercki skupiony na łączeniu miękkich i twardych aspektów HR i EB. Przełamujemy HRowe stereotypy, wprowadzając zwinność i digitalizację do każdego procesu: od badań i strategii, po narzędzia. Marka HRrebels powstała w odpowiedzi na narastające tempo zmian biznesowych i technologicznych. W świecie VUCA działy HR potrzebują coraz mocniejszego wsparcia w obszarze technologii, badań, strategii i optymalizacji procesów.

HR DATA FORUM 2022

17 lutego 2022
www.hrdataforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2021 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.